Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular
Aklınıza takılan noktalar ile ilgili derlediğimiz bazı soru ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz
Nasıl Satın Alınır?
Satın almak istediğiniz versiyon ve paketin altındaki "satın al" butonuna tıklayarak kredi kartına 12 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile alımlarınız tamamen güvenli ve shopier alt yapısı ile çalışmaktadır. 256 Bit Güvenli Şifreleme methodu bulunmaktadır. EFT veya Havale seçeneği ile satın almak isterseniz eğer bize ulaşarak güncel banka hesap bilgilerimizi alabilirsiniz.
Ne Satıyorsunuz?
Biz yazılım satıyoruz. Sunucu, hosting veya domain satışı yapmıyoruz
Paket Fiyatlarına Sunucu veya Domain Dahil Mi?
Hayır. Biz sadece yazılım satıyoruz
Scripti Kendi Sunucumda Kullanabilir Miyim?
Evet. Biz aldığınız pakete göre scripti direk sunucunuza kuruyoruz. Açık kaynak paketlerinde ise dosyaları teslim ediyoruz.
Her Ay veya Her Yıl Ödeme Yapacak Mıyım?
Hayır. Tek seferde ödeme yaptığınız anda sonsuza dek kullanım sağlarsınız. Aylık, yıllık tarzı satış politikamız bulunmamaktadır.
Sunucu Özellikleri Nedir?
Sunucunuz minimum php 5.6 desteklemelidir. Ayrıca ; PDO fonksiyonu aktif(pdo_mysql), Ioncube (lisanslı paketler için gerekli) kurulu olmalı ve short_open_tag fonksiyonunun "on" olması gerekmektedir.
Açık Kaynak Olan Paketler Tamamen Açık Mı?
Evet. Açık kaynak olarak satış yaptığımız paketlerimizde şifreli tek bir satır bile bulunmamaktadır ve tamamen açık olup geliştirilmeye oldukça müsaittir.
Lisanslanan Domain Sonradan Değiştirilebilir mi?
Eğer ki domaine lisanslı bir paket sahibiyseniz domain lisansını ücretsiz değiştiremeyiz. Lisanslama işlemlerine bizde ücret ödediğimiz için paketi almadan domaininizi iyi belirlemelisiniz. Domain değişimi çok gerekli ise belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti verebiliriz.
İade Şartları Nedir?
Açık kaynak olarak satış yaptığımız paketlerde kesinlikle geri iade yoktur. Lisanslı paketlerde ise şifrelediğimiz dosyalar başına ücreti alıp geri kalanını size iade etmekteyiz. Sebebi ise şifrelenen dosyalar için dolar bazında şifreleme firmalarına ücret ödememizdir. Bu nedenle sistem özelliklerini ve yeterliliklerini iyice inceleyip firmanızın bulunduğu sektöre uyumluluğunu titizlikle irdeleyiniz.
* İadeler 24 saat için geçerlidir. Bu süreyi aşan müşterilere iade yapılamamaktadır.
Destek Sisteminiz Nasıl?
Destek sistemimiz oldukça şeffaftır. Bugüne kadar 1000'den fazla firma sahibi ile çalıştık ve ne güzeldir ki olumsuz yorumla karşılaşmadık. r10 forumlarındaki konularımıza göz atarak ta az çok fikir sahibi olabilirsiniz.
Nasıl Destek Alacağım?
Saatlerce bekleten ticket sistemleri veya geri dönüş yapılamayan destek sistemlerini unutun! Bize mesai saatlerimiz içinde WhatsApp, telefon numaramız veya Skype adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza geri dönüşlerin talep yoğunluklarından dolayı bazen gözden kaçabileceğini unutmayın ve lütfen tekrar mesaj yazın. Mesai saatleri dışında yazacağınız mesajlar tamamen destek hattımızdaki arkadaşımızın müsaitliğine ve inisiyatifine bağlı olarak cevaplanacaktır. Cevaplanmayan mesajlara bir sonraki mesai saatleri içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
Firmamızın Sorumlu Olmadığı Durumlar Neler?
Biz sisteminizi sorunsuz bir şekilde kuruyoruz ve defalarca kontroller sağlıyoruz. Buna rağmen zamanla sunucudaki değişimler veya güncellemeler ile oluşabilecek hatalardan biz sorumlu değiliz. Oluşan problemlerin akabinde kontrol sağlar ve gerekli düzenlemeler için bilgilendirmeler yaparız. Bize danışılmadan yapılacak taşıma işlemleri ile oluşabilecek hatalardan da kesinlikle biz sorumlu değiliz. Ayrıca yazılım kodları üzerindeki geliştirme veya düzenleme-değiştirme işlemlerinde de tamamen müşteri sorumludur. Bu sebeple işlem yapmadan önce yedek almayı unutmayınız.
Ek Geliştirmeler Yapıyor Musunuz?
Tabii ki. İsteklerinizi bize iletişim bilgilerimiz dahilinde ileterek neler ekletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz. Yazılımcılarımız ile yapacağımız toplantılar sonrasında size işleminiz için toplam tutar ve teslim süresini belirtiyoruz.
NOT : Eklenti ücretleri script ücreti ile doğru orantılı olarak ilerlemeyebilir. Bu nedenle yaptırmak istediğiniz eklentiler için aldığınız fiyatlar, script ücretiyle baz alınamaz.
Kodlama Dili Nedir ve Hazır Sistem Midir?
Kodlama dili PHP-PDO'dur. Herhangi hazır bir sistem(WordPress vb.) ile alakası yoktur, tamamen kendi tasarım ve kodlamamızla üretilmiş yazılımdır.